Zabiegi wyszczuplające idealne na lato

Lato już tuż, tuż. Coraz częściej dni są gorące, a Ty zakładasz na siebie ubrania odsłaniające ciało. Nieubłaganie zbliża się również wyjazd wakacyjny, podczas którego chcesz wyjść na plażę w skąpym kostiumie kąpielowym, nie wstydząc się swojego ciała. Niedoskonała figura to jeden z najczęstszych powodów powstawania kompleksów zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jeżeli marzysz o idealnej sylwetce, która doda Ci pewności siebie, koniecznie przeczytaj nasz dzisiejszy wpis, w którym podpowiemy, jakie zabiegi wyszczuplające pomogą Ci osiągnąć ten upragniony cel.

Co zrobić, aby mieć idealną sylwetkę na lato?

Aby mieć szczupłe pięknie wymodelowane ciało, trzeba prowadzić zdrowy tryb życia. Warto zadbać o odpowiednio zbilansowaną dietę ubogą w cukry i tłuszcze oraz regularnie się ruszać. Aktywność fizyczna połączona ze zdrowym sposobem odżywania to klucz do sukcesu. Jednak wprowadzenie tych zmian w życie nie da natychmiastowych efektów. Na pożądane rezultaty systematycznych ćwiczeń, biegania, pływania i rozsądnej diety trzeba poczekać. Niestety czasami nie masz już czasu, bo lato zbliża się coraz szybciej, a do pierwszego plażowania zostało już zaledwie kilka tygodni. W takim wypadku najlepiej zdecydować się na skorzystanie z zabiegów wyszczuplających z zakresu medycyny estetycznej. Doskonałym pomysłem jest połączenie ich ze zdrowym trybem życia, co zwiększy i przyspieszy efekt odchudzający.

Oto najskuteczniejsze zabiegi modelujące sylwetkę i pozwalające szybko pozbyć się zbędnych kilogramów:

1. AccentPrime
Do zabiegu wykorzystywane jest nowoczesne urządzenie, które wytwarza fale ultradźwiękowe i fale radiowe. Ich połączona moc sprawia, że szybko redukowana jest tkanka tłuszczowa, a skóra staje się jędrniejsza. Wibracje zimnych ultradźwięków niszczą komórki tłuszczowe, które rozpadają się i są następnie wydalane z organizmu przez system limfatyczny. Ciepłe ultradźwięki sprawiają zaś, że lokalne depozyty tłuszczu są eliminowane poprzez działanie wysokiej temperatury. Tkanka tłuszczowa znika, a skóra staje się elastyczna i gęsta.

2. Venus Legacy
Ten bezinwazyjny zabieg wyszczuplający pozwoli szybko wymodelować sylwetkę, ujędrnić skórę, a także pozbyć się nieestetycznego cellulitu oraz zmarszczek. Dzięki niemu zmniejszysz obwody swojego ciała, a Twoja skóra będzie wyglądać znacznie młodziej. Urządzenie stosowane podczas tego zabiegu łączy w sobie działanie multipolarnych fal radiowych RF, pola magnetycznego PEMF i technologii VariPulse. Poprzez podniesienie temperatury do 39-45°C w tkankach osiąga się efekt zagęszczania tkanek, wygładzania zmarszczek, redukcji cellulitu, ujędrnienia skóry i wyszczuplenia ciała.

3. Termolifting nir
Zabieg wykorzystujący działanie podczerwieni, która spłyca zmarszczki, poprawia elastyczność skóry, a także ujędrnia okolice brzucha, ramion, pośladków i kolan. To doskonała metoda na wymodelowanie sylwetki. Jest szczególnie polecana kobietom po urodzeniu dziecka oraz osobom, które w krótkim czasie zrzuciły dużo kilogramów. 

4. TechniSpa Guinot
Zabieg ten jest polecany szczególnie do walki z cellulitem oraz nadmierną tkanką tłuszczową. Pozwoli wymodelować i wyszczuplić sylwetkę. Łączy w sobie moc masażu mechanicznego z podciśnieniem, jonoforezy oraz stymulacji, dlatego działa szybko i skutecznie.

5. Endermologia
Jeżeli chcesz pozbyć się cellulitu i wyszczuplić swoje ciało, skorzystaj z zabiegu endermologii. To podciśnieniowy masaż mechaniczny, dzięki któremu szybko uzyskasz piękną figurę, a Twoja skóra będzie napięta i jędrna.