Makijaż permanentny Białystok

Makijaż permanentny BiałystokPOSIADAMY KILKUNASTOLETNIE DOŚWIADCZENIE W MAKIJAŻU PERMANENTNYM !!!
POTWIERDZONE KILKUDZIESIĘCIOMA CERTYFIKATAMI !!!
TYTUŁ DRUGIEGO WICEMISTRZA POLSKI MAKIJAŻU W PERMANENTNEGO LONG TIME LINER 2017
FINALISTKA Z WYRÓŻNIENIEM MIĘDZYNARODOWYCH MISTRZOSTW PMU KRAKÓW EXPO 2017

TYTUŁ DRUGIEGO VICEMISTRZA MIĘDZYNARODOWYCH MISTRZOSTW MAKIJAŻU PERMANENTNEGO 2018
NAJWYŻSZY TYTUŁ ELITE LINGERIST LONG TIME LINER.


Makijaż permanentny Białystok

 • MAJ 2004 r. – SIEDMIODNIOWE SZKOLENIE Z MAKIJAŻU PERMANENTNEGO ART DESIGNER W INSTYTUCIE LA FEMME W GDYNI
 • WRZESIEŃ 2007 r. – PIĘCIODNIOWE SZKOLENIE LONG-TIME-LINER W INSTYTUCIE SHARLEY W WARSZAWIE
 • KWIECIEŃ 2011 r. – DWUDNIOWE, PIERWSZE W POLSCE SYMPOZJUM MEDYCZNE Z MAKIJAŻU PERMANENTNEGO LONG-TIME-LINER W TORUNIU
 • WRZESIEŃ 2012 r. – DWUDNIOWE, TRZECIE SYMPOZJUM Z MAKIJAŻU PERMANENTNEGO LONG-TIME-LINER PROWADZONE PRZEZ KORINE KUFFNER I MAGDALENĘ BOGULAK W WARSZAWIE
 • MAJ 2013 r. – TRZYDNIOWY, INTENSYWNY TRENING Z MAKIJAŻU PERMANENTNEGO LONG-TIME-LINER W TORUNIU
 • MAJ 2014r. – TRZYDNIOWY, INTENSYWNY TRENING WYKONANIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO W NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH TECHNIKACH ARTI SPA TORUŃ
 • MAJ 2015 r. – TIPMCC THE INTERNATIONAL PERMANENT MAKE UP CHAMPIONSHIP
 • PAŹDZIERNIK 2015 r. – HIPERREALISTYCZNE BRWI METODA WŁOSA ZE ŚWIATOWEJ SŁAWY MASTEREM NATALIĄ YEREMENKO
 • MARZEC 2016 r.MAKIJAŻ PERMANENTNY UST W METODZIE 3D POD OKIEM KATARZYNY PAWŁOWSKIEJ
 • MARZEC 2016 r. – BRWI METODĄ WŁOSA W TECHNICE 3D TORUŃ Z KATARZYNA PAWŁOWSKĄ
 • STYCZEŃ 2017 r. – ROZPOCZĘCIE MIĘDZYNARODOWEJ, ELITARNEJ SZKOŁY MAKIJAŻU PERMANENTNEGO PMU WORLD
 • MARZEC 2017 r. – STARDAST BROWS – BRWI METODĄ PUDROWĄ BEZKONTUROWĄ Z ANASTAZIA ROGANOVA
 • KWIECIEŃ 2017 r. – USTA W TECHYNICE AQUAREL PO OKIEM SABINY ARAKIDI
 • MAJ 2017 r. – Catalina Popesco Hiperrealistyczne brwi w makijażu permanentnym.
 • CZERWIEC 2017 r. – TECHNIKA BEZKONTUROWEGO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO UST POD OKIEM ANASTASIA GILMANOWA
 • CZERWIEC 2017 r. – CIENIOWANY EYELINER NA POWIEKACH Z ANASTASIA GILMANOVA
 • CZERWIEC 2017 r. – TIPMCC THE INTERNATIONAL PERMANENT MAKE UP CONFERENCE CHAMPIONSHIP
 • LISTOPAD 2017 r. – UKOŃCZENIE ROCZNEJ MIĘDZYNARODOWEJ SZKOŁY PMU WORLD
 • FINAŁ ORAZ WYRÓŻNIENIE ZA ZA MAKIJAŻ PERMANENTNY UST W MIĘDZYNARODOWYCH MISTRZOSTWACH MAKIJAŻU PERMANENTNEGO I MICROBLADING EXPO KRAKÓW 2017
 • MARZEC 2017 r. – PUCHAR ORAZ TYTUŁ DRUGIEGO VICEMISTRZA W MIĘDZYNARODOWYCH MISTRZOSTWACH INTERNATIONAL PMU CHAMPIONCHIP
 • CDN…

I MIMO TO NIE STOIMY W MIEJSCU…
W CELU ZAPEWNIENIA PANIOM A ZARAZEM I NAM JAK NAJWIĘKSZEJ SATYSFAKCJI WCIĄŻ SIĘ DOSZKALAMY I POZNAJEMY NOWE TECHNIKI MAKIJAŻU PERMANENTNEGO.


Oferujemy Paniom trwały makijaż ust, oczu i brwi utrzymujący się do 3-5 lat. Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla Pań, które w sposób naturalny chcą podkreślić swoją urodę, nadać wyrazistości rysom, podkreślić kontury ust, linię brwi i oprawę oczu.

Zależnie od intensywności wybranego pigmentu możemy osiągnąć efekt bardzo naturalnego korygującego makijażu lub intensywniejszy zastępujący codzienny makijaż. Dobierając barwniki w taki sposób, aby były jak najbardziej zbliżone do naturalnego kolorytu możemy również delikatnie skorygować niedoskonałości urody, zintensyfikować naturalny kolor, zmienić kształt i wielkość ust oraz łuku brwiowego, a także wzmocnić oprawę oczu.

Makijaż permanentny harmonizuje z naturalnym wizerunkiem, jest dzisiaj najbezpieczniejszym i najpiękniejszym makijażem na świecie.

Makijaż permanentny – Dlaczego metoda Long Time Liner?

Makijaż Permanentny Białystok

Metoda Long Time Liner jest od 12 lat numer 1 na świecie. Makijaż permanentny wykonywany aparatem jest bezkrwawy. W metodzie tej igła nie dochodzi do skóry właściwej. Pracuje bardzo powierzchownie i nie ma obawy, że barwnik wbity za głęboko pozostawi trwały i nierówny tatuaż.

Pracę aparatu można porównać do haftu najdelikatniejszej koronki. Do zabiegów używa się jednorazowych igieł. Igły są pojedyncze, a nie podwójne czy potrójne – tylko pojedynczą igłą można wykonać perfekcyjnie dokładny makijaż (tylko tym aparatem można cieniować).

W metodzie Long Time Liner używamy najwyższej jakości nieorganicznych pigmentów mineralnych, nie toksycznych i nie alergizujących, które zostają osadzone w naskórku i zmagazynowane w przestrzeni międzykomórkowej. Barwniki są wprowadzane bardzo równomiernie i po 3-4 latach ulegają stopniowemu rozjaśnianiu z równą intensywnością na całej poddanej zabiegowi powierzchni.

Przewagą aparatu nad innymi jest również możliwość zachowania całkowitej sterylności.

W kategorii makijażu permanentnego proponujemy zabiegi:

BRWI – Metoda Cienia, Metoda półcienia, Metoda pudrowa bezkonturowa, Metoda ombre

Kształt brwi podkreśla cechy charakterystyczne i równoważy wygląd całej twarzy. Łuk brwi wyraża Twój nastrój i może nawet sprawić, że będziesz wyglądać młodziej. Jednak, brwi mogą być nierówne lub przerzedzone w wyniku nadmiernego wyskubywania. Perfekcyjny Kształt Brwi dzięki Conture Makeup to idealne rozwiązanie dla Ciebie.
Najpierw należy dobrać odpowiedni kolor, który zostanie użyty do zarysowania konturów Twoich brwi. Po zaakceptowaniu kształtu łuku i zarysów brwi, Linergistka Long Time Liner delikatnie tworzy wygląd pięknych włosów. Każdego rana będziesz się budzić z perfekcyjnymi brwiami.
Technika cieniowania polega na całkowitym wypełnieniu brwi pigmentem.

BRWI – METODA WŁOSKOWA

Makijaż permanentny Białystok

Brwi wykonywane metodą włoskową to najnowsza technika makijażu permanentnego opracowana przez niemieckich wizażystów Long Time Liner dla osób pozbawionych brwi, bądź pragnących uzyskać naturalny efekt zagęszczenia włosków. Podkreślenie linii brwi następuje poprzez wrysowanie włosków. Linergistka wykonuje rozrysunek wstępny, który pozwala klientce zobaczyć jaki będzie efekt końcowy makijażu. Następnie dobieramy odpowiedni barwnik do typu kolorystycznego klientki, aby nawet z bardzo małej odległości włoski przypominały te naturalne.

KONTUR UST

Makijaż permanentny nadaje idealny obrys ust, likwiduje ich asymetrię, korygując kształt, powiększając lub pomniejszając. Stosując makijaż permanentny możemy uzyskać efekt delikatnych, naturalnych, świeżych ust lub intensywnie zarysowanych z wyraźnym konturem.

PÓŁWYPEŁNIENIE UST

Kontur ust w połączeniu z cieniowaniem umożliwia optyczne powiększenie ust oraz skorygowanie dysproporcji między górną a dolną wargą. Stosując Long Time Liner Conture Makeup najpierw wybieramy kolor z palety kolorów od naturalnych barw szminki po najmodniejsze odcienie, które dodadzą Twoim ustom wspaniałego wyglądu. Następnie, podkreślamy wargi za pomocą Conture Makeup. Na koniec, dzięki naszej wspaniałej technice Full-Lip-Shading, mieszamy kolor na dwóch trzecich powierzchni Twoich warg, aby nadać im perfekcyjny kształt i wygląd.

KONTUR UST Z WYPEŁNIENIEM

Wypełniając całe usta kolorem wyrównujemy nierówności pigmentacyjne. Po zakończeniu otrzymasz idealnie nałożony i stały kolor warg. Już nigdy nie będziesz musiała korzystać ze szminki nawet po jedzeniu, ćwiczeniach lub pocałunkach. Twoje usta już zawsze będą piękne, bez względu na sytuację.

USTA 3D usta z pełnym wycieniowanie z użyciem dwóch, trzech kolorów w celu nadania większej wypukłości optycznej.

LIP LIGHT

Dodatkowe rozświetlenie ponad górną wargą powiększy optycznie zbyt płaskie usta. Bardzo efektownie uwydatnia wargi i nadaje trójwymiarowy wygląd. Lip light nie jest pogrubieniem konturu, lecz techniką opracowaną przez wizażystów Long Time Liner, aby osiągnąć jeszcze wyższy poziom i satysfakcję klientów.

KRESKI GÓRNE

Nareszcie kredka do oczu niepozostawiająca smug nawet po aktywnych ćwiczeniach fizycznych, pływaniu lub codziennych czynnościach. Kreski rysowane pomiędzy rzęsami podkreślają kształt oka, dodając spojrzeniu głębię i uwodzicielski czar. Wraz z Long Time Liner Conture Makeup Twoje rzęsy będą się wydawać grubsze, a oczy bardziej podkreślone dzięki idealnej, naturalnie wyglądającej kresce na górnej i dolnej linii rzęs. Kredka do oczu Conture Makeup to idealne rozwiązanie dla osób noszących szkła kontaktowe, z problemami ze wzrokiem lub chcących po prostu zaoszczędzić czas.

KRESKI DEKORACYJNE

Dodatkowo pogrubione i wydłużone kreski na górnej powiece są podstawą bardziej dekoracyjnego makijażu, silniej podkreślają oko. Polecamy Paniom, które preferują bardziej intensywny makijaż na powiekach.

KRESKI CIENIOWANE

KRESKI DOLNE

Galeria – makijaż permanentny


Usta


Kreski