Kosmetyka oczu

ENDERMOLIFT EYE

Endermolift to unikalna metoda, która w sposób nieinwazyjny wzmacnia skórę przez stymulację fibroblastów pobudzając je do produkcji kolagenu i elastyny. Ekskluzywne zabiegi Endermolift oparte są na opatentowanej technologii francuskiej firmy LPG producenta aparatów do Endermologie.

Zabieg jest wyjątkowo delikatny. Klapki głowicy poruszają się z regulowaną częstotliwością a ich ruch wymusza regulowane na kilku poziomach podciśnienie. Dzięki możliwości zaprogramowania siły podciśnienia i częstotliwości zabiegi takie jak drenaż, wygładzanie, czy ujędrnianie dostępne są dla każdego rodzaju skóry. Najniższa częstotliwość 4 Hz jest używana w drenażu, średnia częstotliwość 8 Hz wygładza linie i zmarszczki oraz przywraca skórze blask, wysoka częstotliwość 16 Hz pomaga w regeneracji dojrzałej, luźnej skóry i idealnie podkreśla kontury twarzy, technika Roll rozluźnia mięśnie twarzy oraz reguluje lokalne otłuszczenia (podwójny podbródek, policzki).

Efekty widać już po pierwszym zabiegu: następuje wzrost elastyczności, wygładzenie konturów i poprawa wyglądu skóry.
Dla uzyskania jak najlepszych efektów, zaleca się zastosowanie minimum 10 zabiegów.

KARBOKSYTERAPIA

Dzięki aplikacji CO2 w okolicach konturu oczu uruchomionych zostaje wiele mechanizmów wydatnie poprawiających wygląd skóry. Jednym z nich jest stymulacja produkcji kolagenu, przyspieszenie i usprawnienie procesu neowaskularyzacji oraz działanie lipolityczne. Zabieg Karboksyterapii zalecamy w przypadku walki z workami i cieniami, zmarszczkami statycznymi oraz poduszeczkami tłuszczowymi okolic oczu.

Poprzez zwiększenie ukrwienia skóry pod oczami, Karboksyterapia pozwala skutecznie walczyć z tą przypadłością, która jest często spowodowana właśnie słabą cyrkulacja krwi w obrębie powieki dolnej oraz górnej. Dodatkowo stymuluje produkcje kolagenu poprawiając kondycję skóry.

Okolice oczu rozjaśniają się, a obrzęki zmniejszają. Dodatkowym atutem zabiegu jest jego bezbolesny przebieg oraz krótki czas trwania. Po 10 minutach można wrócić do codziennych zajęć, bez siniaczków czy podrażnienia.

EYE LOGIC GUINOT

Delikatna elektroterapia, która pomaga odmłodzić kontur oka. Dzięki przyjemnemu masażowi elektrodami wałeczkowymi i kulkowymi mamy możliwość wprowadzenia w głębokie warstwy skóry wiele aktywnych składników pomagających skutecznie zniwelować estetyczne problemy konturu czu (zmarszczki, zasinienia, obrzęki): ATP (energia komórkowa), Koncentrat Życia Komórkowego (56 składników dla regeneracji i długowieczności komórek), Pro-Oxygen ( zwiększa ilość tlenu w komórkach), Eye Liss (usprawnia drenaż), Dermochlorella (stymuluje mikrokrążenie).

Masaż manualny

Napinający kontur oczu, stymulujący pracę mięśni wokół oczu i jednocześnie relaksujący masaż. Masaż przenosi nas do krainy spokoju i sprawia, że już od pierwszego zabiegu skóra jest lepiej ukrwiona, dotleniona i odżywiona oraz doskonale napięta. Do każdego masażu wykorzystywany jest specjalny krem zawierający aktywne składniki odmładzające, redukujące obrzęki i zasinienia.

Maseczka

Ekskluzywna maseczka w postaci płata włókninowego zaimpregnowanego koktajlem aktywnych składników naprawczych, antystarzeniowych. Zaprojektowana i opatentowana przez Guinot forma maski doskonale przylega do skóry i w ciągu 8 minut przekazuje cenne składniki aktywne anti-ageing, usuwając oznaki zmęczenia i dodając skórze blasku.

HYDRADERMIE LIFT EYE GUINOT

Naturalny lifting dookoła oka – bez przerywania naskórka, bez iniekcji!

Wyłączna metoda Instytutu Guinot polegająca na „odmładzaniu ” wrażliwej skóry wokół oczu.

Podczas zabiegu HYDRADRMIE LIFT YEUX PODWÓJNA JONIZACJA kosmetyczka wykonuje masaż elektrodami kulkowymi na mięśniach dookoła oka (mięśniach okrężnych), aby poprawić jędrność i napięcie skóry w tej okolicy. Dzięki metodzie wykorzystania mikroprądów zabieg skutecznie zapobiega przedwczesnym procesom starzenia się skóry, minimalizując potrzebę radykalnych posunięć operacyjnych.Wyjątkowe efekty zabiegu:

  • zmarszczki, w tym „kurze łapki” są wygładzone, a skóra napięta
  • powieki zrelaksowane
  • cienie pod oczami zredukowane
  • delikatna skóra powiek wzmocniona
  • rysy twarzy zrelaksowane

FALE RADIOWE VENUS LEGACY

Często podsiniałe, zmęczone od pracy przy komputerze, otoczone coraz bardziej widoczną siateczką zmarszczek, zbierające się woreczki tłuszczu pod oczami czy opadające powieki-mała okolica oczu a tak wiele problemów, co zrobić?

Najszybciej uzyskamy poprawę stosując zabieg VENUS LEGACY Oprócz zagęszczenia skóry a tym samym zmniejszenie zmarszczek poprawi cyrkulację czyli usuniemy sińce i zmęczenie, poprzez odpowiednią pracę urządzeniem na czole i łukach brwiowych podniesiemy powieki. Jeśli zaś zgromadziły się woreczki tłuszczu i nie wiadomo co z tym zrobić, fala radiowa w Focus RF+ na pewno jej usunie. Nie trzeba też leczyć blizn po zabiegu bo ich nie ma, od razu widać efekt i jeśli nawet jesteśmy zmęczeni to tego po nas nie widać.

Polecane wykonanie serii 5-10 zabiegów w odstępach czasowych 7 dni.